Počet položek: 0 0 Kč

Doprava a platba

DODACÍ LHŮTY, ZPŮSOB DOPRAVY A PLATBY

Pokud je zboží skladem je obvyklá dodací lhůta u tohoto druhu zboží  do 2 pracovních dnů. V případě, že je u zboží uvedeno „na objednávku / zakázková výroba“ dodání je  zpravidla do 4- 12 týdnů. V případě, že by měla být dodací lhůta delší, budeme Vás informovat. Pokud potřebujete ještě před podáním objednávky vědět přesný termín dodání konkrétního zboží, prosíme kontaktujte nás.

Při OSOBNÍM ODBĚRU si zákazník může vyzvednout zboží v určitý předem domluvený čas v provozovně v Lounech za nulový poplatek.

UPOZORNÉNÍ: při osobním odběru v Lounech lze vyzvednout pouze ultrazvukové čističky, koncentráty a příslušenství týkajícího se ultrazvukového čištění. Pro osobní odběr jiného zboží nás nejdříve kontaktujte. 

 

SMLUVNÍ PŘEPRAVCI

  • GLS, TOPTRANS

 

MOŽNÉ ZPŮSOBY PLATBY

  • bankovní převod - na základě obdržených informací po provedení objednávky zadáte ve své bance jednorázový příkaz pro provedení platby 
  • dobírka - za zboží zaplatíte přímo přepravci (doručovateli) po převzetí zásilky
  • hotově - při osobním převzetí ve výdejním místě v Lounech zaplatíte v hotovosti (osobní odběr)  
  • fakturou - pouze pro smluvní partnery, splatnost 10 dní

Pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. Pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie a udělujete souhlas využití osobních údajů pro účely marketingu   Další informace